ECO umbrohutõrje / ECO WEED KILLER

Küsi hinnapakkumist

Ohutu keskkonda ja töödeldud pinnale. Kuum vesi kui toimeaine. Kuumtöö litsentsi või muid vajalikke lube ei ole vaja.

Toimeaine – kuum vesi

Kuuma vee mõju umbrohutõrjes põhineb äkilisel soojusenergia tõusul, mis kahjustab taimekudusid. Vesi on suurepärane vahend soojuse ülekandmiseks tänu suurele soojusvõimsusele 4,18 kj / K. Võrreldes on auru ja õhu soojusmaht vastavalt 2,08 ja 1,01.

Millised eelised on Eco weedkilleri´il?

Ohutus, sest toimeaine on vesi, mis ei kahjusta pindu ega struktuure, puudub tuleoht ega ka oht
puude või koorikute kahjustamine. Eco WeedKiller ei põhjusta pinnase hapestumist ja seeläbi panustavad samblikasvatusse ning seadmete operaatorid ei vaja taimekaitsealast väljaõpet ja sertifitseerimist (kohustuslik taimekaitsevahendite professionaalsetele kasutajatele Soomes) või leegitsevate umbrohtude jaoks vajalikku kuumtöö luba.

Ei ole vaja eelnevalt teatada umbrohutõrje teavitamisest kinnisvarast, samuti ei ole vaja surnud taimset materjali hiljem eemaldada.

Töödeldud alad on ohutult kasutatavad kohe pärast laste ja kõigi teiste piirkonna kasutajate töötlemist – ohutut perioodi ei ole.

Lihtne kasutada

Eco WeedKilleri arendamise lähtepunkt oli luua seade, mida igaüks saaks pärast lühikest orienteerumisperioodi kasutada. Lülita seadme sisse, vali kas umbrohutõrje või desinfitseerimisrežiimi ja ülejäänud hoolitseb Eco WeedKiller. See tagab, et seadmed töötavad alati tõhusalt ja õigete parameetrite piires.

Seadme peamised komponendid on: diiselmootor, kõrgsurvepump, veemahuti, veepaak ja voolikurullid. Komponendid on valitud usaldusväärsuse ja pika kasutusea tagamiseks kõrge kvaliteedi alusel – mitte ainult hinna alusel. Seadmeid kasutatakse diislikütusel, mitte bensiinil, nagu enamik konkurentidest. Veemahuti töövõime on äärmiselt kõrge ning Saksa Hatzi mootor vastab kõige rangematele heitkoguste nõuetele. Varuosade kättesaadavust ja hooldust tagavad hästi tuntud ja kvaliteetsed brändi komponendid.

Seadmeid võib transportida enamikus furgoonides ja pidurisüsteemiga varustatud haagistes. Alternatiivselt võib Eco WeedKiller olla varustatud kiirühendusega, mis on saadaval kõige sagedamini kasutatavates tüüpides.

Seadmel on standardne 310-liitrine veepaak. Sõltuvalt transpordivahendi kandevõimest võib lisavarustusena lisada täiendavaid veepaaki. Lisaks võib sissevooluvoolik olla kinnitatud veevooliku külge veepaagi täitmiseks.

Kütusepaagis on piisavalt kütust, et töö kestaks 8-10 tundi.

Eco WeedKilleri standardrõhu vee voolikurullil on 80 meetrit voolikut, mis võimaldab korraga töödelda rohkem kui pool hektarit. See paneb meid meie konkurentide ees.

Mõju keskkonnale

Valik kasutada kuuma vett umbrohtude kontrollimiseks tagab oluliselt väiksema elutsükli mõju (LCA) kui herbitsiidid. Meetodi poolt loodud elutsükli mõju on tingitud peamiselt diislikütuse kasutamisest seadmete käitamisel ning selle mõju vähendab seadme kõrge kasutegur.

Nagu kutseline kogukond on teadlik, on glüfosaadi kasutamist arutatud üle maailma. 2015. aasta suvel Rahvusvaheline Vähiuuringute Agentuur (IARC), Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) poolautonoomne üksus
avaldas aruande, milles märgitakse, et glüfosaat on aine, mis „tõenäoliselt põhjustab inimestes vähki”.

Euroopa Liit (EL) andis glüfosaadi kasutamist kuni 2017. aasta lõpuni. 2017. aastal uuendasid ELi liikmesriigid turustusluba veel viieks aastaks pärast ranget hääletust, kuni 2022. aastani, samas kui Euroopa Parlament on andnud resolutsiooni. milles ta soovitab järk-järgult lõpetada glüfosaadi kasutamise 2022. aasta lõpuks.

Samal ajal nõuavad paljud riigid ja organisatsioonid glüfosaadi kasutamise keelustamist ja sotsiaalne surve julgustab valima mittekeemilisi meetodeid umbrohtude kontrollimiseks, sõltumata õigusaktidest.

MudelEWK Pro10EWK Pro20 Dual
Operaator1 2
MootoridHatz – diiselmootor 9,3 kW
Diisel kütja 93 kW
Cat kõrgsurvepump, maksimaalne rõhk 150 baari
Hatz – diiselmootor 9,3 kW
2x Diisel kütja 93 kW
Cat kõrgsurvepump, maksimaalne rõhk 150 baari
VeekuluUmbrohutõrje 10 l/min (99 – 101 ⁰C)
Kõrgsurvepesu 110 bar, 15 l/min (70 – 75 ⁰C)
Umbrohutõrje 10 l/min (99 – 101 ⁰C)
Kõrgsurvepesu 110 bar, 15 l/min (70 – 75 ⁰C)
Mõõdud1870 x 1250 x 1200 mm1870 x 1250 x 1200 mm
Kaal500 kg (tühi)
900 kg (vee ja kütusega)
560 kg (tühi)
950 kg (vee ja kütusega)
Kütusepaak90L90L
Veepaak310 L. Saab paigaldada lisapaaki310 L. Saab paigaldada lisapaaki
Voolik80 m (voolik paaki täitmiseks - 20 m)80 m (voolik paaki täitmiseks - 20 m)


Fotogalerii

Dokumendid