Ökoloogiline keemiavaba umbrohutõrje EWK HOME

Küsi hinnapakkumist

EcoWeedKiller HOME on kodu esimene sooja tarbeveeboiler. Tahtsime välja töötada koduaednikele taskukohase ja ohutu seadme, mis oleks alternatiiv käsitsi rohimisele ja kemikaalidele. Paari päeva pärast on närtsinud taimi lihtne eemaldada, kui soovite hoolitsetud viimistlust. Sageli närtsinud tuuled naasevad tuule tõttu looduslikku tsüklisse. Seda kõike ilma kemikaalideta ja väga väikese süsinikujalajäljega. Elutsükli hinnang (LCA) on Eco WeedKilleri HOME kasutamisel madal.

Meie arendame ja valmistame kvaliteetseid seadmeid. Eco WeedKillerit saab ja tuleks parandada, selle “süda” on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab seadme väga pika eluea. Pärast paljude aastate möödumist, kui teie Eco WeedKilleri kodu jõuab kasutusaja lõpuni, saab selle keskkonna säästmiseks peaaegu täielikult taaskasutada.

 

KUIDAS ECO WEEDKILLERI HOME KASUTADA?
Eco WeedKiller Home boileri töö põhineb täpselt samal meetodil nagu professionaalsed seadmed, st 100 ° C vesi. Seadme tööpõhimõte on väga lihtne, täidate seda ainult korgiga kuni veega. Võite kasutada külma või kuuma kraanivett või näiteks päikese poolt soojendatud kogutud päikesevett. Kõige ökoloogilisem variant on kasutada päikese käes eelsoojendatud vett, mis tõuseb päikeselisel päeval mustas anumas 30–40 kraadini.

Eco WeedKiller HOME soojendab korraga 25 liitrit vett, mis saab täielikult kaetud alal hakkama umbes 8–10 ruutmeetrise pinnaga. Vett kuumutatakse seadmes vooluvõrgust ja kui vesi on üle 100 kraadi, on seade valmis. Seejärel ühendatakse seade vooluvõrgust lahti ja võetakse tooriku lähedale. Kuum vesi suunatakse pihustuspüstoliga umbrohule ja töö on tehtud. Kui vesi on väljas, hoitakse töötluskäepidet all, kuni kogu rõhk on seadmest vabastatud. Seejärel saab seadet veega täita. Järgmise töötluse saab teha pärast 20-60 minutit, sõltuvalt kasutatud vee algtemperatuurist.

Millal sa tead, kui protsess on korrektselt tehtud?
Kui näete, et taim selgelt närbub, tunnete “keedetud taime” lõhna ja muld on auru jäänud, on selle õige töötlemise märke. Nende sensoorsete vaatluste abil saate oma õues ja aias saavutada professionaalset herbitsiiditõrjet.

Fotogalerii

Dokumendid