Küsi hinnapakkumist

Kompressorid DYNASET
kompressor

DYNASET HK hüdrauliline kolbkompressor muudab masina hüdraulilise võimsuse suruõhku. See on kompaktne lihtne paigaldatav seade pneumaatiliste tööriistade toitmiseks. HK sobib ideaalselt mobiilseks kasutamiseks puurplatvormidel, traktoritel ja ekskavaatoritel. Kuni 12 baari rõhu juures on mudeleid 450 l / min kuni 1000 l / min. HK pakub erinevaid võimalusi töötada kõikides tingimustes ja keskkondades.

HK-table

DYNASET HKR hüdrauliline kruvikompressor muudab masina hüdraulilise võimsuse pidevaks suruõhuks. See on kompaktne seade nõudlikuks 24/7 kasutamiseks kõikides pneumaatilistes rakendustes. See sobib ideaalselt kaevandusseadmete, põllumajandusmasinate ja ehitusmasinate mobiilseks kasutamiseks. On olemas mudeleid 500 l / min kuni 11500 l / min, rõhuga 10 baari.

HKR-table

DYNASET HKL hüdrauliline pöörleva tihendiga kompressor muudab mobiilseadme hüdraulilise võimsuse pidevaks suruõhuks.

DYNASET HKL hüdrauliline pöörleva tihendiga kompressor muudab mobiilseadme hüdraulilise võimsuse pidevaks suruõhuks. HKL toodab pidevalt suruõhku kõigi suruõhu ja pneumaatiliste õhulahuste jaoks. See on kompaktne seade pidevaks kasutamiseks kaevandusseadmetes, puurplatvormides ja ekskavaatorites. On olemas mudeleid 400 l / min kuni 7500 l / min 8 bar rõhuga. Kõrgema õhurõhuga mudelid on saadaval ka nõudmisel kuni 13 baari suruõhku.

HKL-table-1
HKL-table-2

1 – Dynaset seade
2 – Dynaset PV-SAE jagaja
2.1 – DYNASET PC-SAE surve kompensaator
2.2 – DYNASET LSV klapp
3 – masina pump
4 – juhtimisjagaja
5 – õli radiaator
6 – õli filter
7 – õli paak