EWK GARDEN on meie laos Tallinnas !!!

Ökoloogiline keemiavaba umbrohutõrje !


Eco Weedkiller GARDEN on maailmas esimene 100 ° C veega umbrohutõrjeseade, mis on loodud spetsiaalselt hõlpsaks ja ohutuks individuaalseks kasutamiseks. Kui olete väsinud umbrohutõrjest käsitsitööga või ei soovi oma aeda mürkidega koormata, sobib see teie jaoks ideaalselt.

Töötlege umbrohi, millest soovite lahti saada, 100 ° C veega. Pärast töötlemist on taimed 1-2 nädala jooksul täielikult surnud ja neid saab hõlpsasti eemaldada nt. harjamisega. Vastasel juhul võite oodata langenud taimestiku tuulega looduslikku tsüklit tagasi.

KUIDAS ECO WEEDKILLER GARDEN KASUTADA?

Eco Weedkilleri GARDEN sooja vee seade põhineb täpselt samal põhimõttel kui professionaalsed mudelid, s.o 100 ° C vesi. Seadme kasutamine on väga lihtne – täidate selle veega.
Eco Weedkilleri GARDEN soojendab korraga 25 liitrit vett, mis saab hakkama umbes 8–10 ruutmeetri rohuga alaga. Kui vesi on üle 100 ° C,  seade on kasutamiseks valmis. Seejärel ühendatakse seade vooluvõrgust lahti ja viiakse tööpiirkonda. Kuum vesi suunatakse umbrohule noaga lähedalt ja töö on tehtud. Kui kogu vesi on kasutatud, hoitakse käepidet all kuni kogu rõhk on seadmest vabastatud. Seejärel saab seadet uuesti veega täita. Järgmise töötluse saab teha pärast 20–60 minutit, sõltuvalt kasutatud vee algtemperatuurist.

Fotogalerii

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga