MELIT AP OÜ on FORTIS mahutite ametlik maaletooja Eestis.

Fortis Technology Group asutati 2003. aastal. Sellest ajast alates on ta laiendanud oma pakkumist, kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja reageerides klientide vajadustele. Ettevõte on spetsialiseerunud selliste plastmahutite tootmisele, mis on ette nähtud tarbitavate vedelike, näiteks kütuste, õlide ja uriini vesilahuse (AdBlue) hoidmiseks.

Kvaliteet, teadmised ja professionaalsed hooldusteenused on teinud Fortis Grupi edukaks mitte ainult Poolas, vaid ka välismaal. Meie tanke kasutavad ettevõtjad ja põllumehed üle kogu maailma sellistes riikides nagu USA, Hiina, Saksamaa, Norra, Rootsi, Taani, Prantsusmaa, Hispaania ja Soome. 100-protsendiliselt Poola ettevõttena pakub Fortis usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid, mis tuletavad oma klientidele iga päev meelde, et nende investeeringud heasse Poola kvaliteeti on parim otsus, mida nad oma äri jaoks teha saavad.

Fortis jagab hea meelega oma klientidega aastate jooksul kogutud kogemusi, hoolitsedes nende mugavuse, majandusliku efektiivsuse ja rahulolu eest ostetud tootega. Tänu nendele omadustele suudame me alati täpselt valida mahuteid ja liitmikke, et need sobiksid ideaalselt kliendi individuaalsete vajadustega.
Fortise toodete kõrget kvaliteeti kinnitavad arvukad saadud sertifikaadid ja auhinnad. Meie ettevõttel on oma labor, mis on loodud rotatsioonvormimise protsessi ja lõpptoote omaduste kontrollimiseks. Laboris otsivad Fortise spetsialistid pidevalt uusi lahendusi ja üha paremaid materjale, mis aitavad kliente nende igapäevases tegevuses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga